Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zidane Fener

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Zidane Fener Empty
MesajKonu: Zidane Fener   Zidane Fener Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 11:36 am

Bir gün Real Madrid, Fenerbahçe'yle maç yapmak için Istanbul'a gelecekmiş. Binmişler uçağa, Real Madrid'li oyuncular çok üzgün. Zidane kaptan olarak sormuş tabi - Ne o çocuklar yüzünüzden düşen bin parça?Raul demiş ki:- Ya abi fenerle oynamayı hiç istemiyoz.Stata gelmişler. Hala millet surat yapıyor. Zidane arkadaşlarina; Siz gidin İstanbul'u gezin, ben Fenerbahçe'yle tek basima maç yaparım. demiş. Bunu duyan arkadaşlari sevinçten havalara uçmuşlar. Hemen dalmışlar İstanbul gecelerine. Maç başlamış. Devre arası Real Madrid'li futbolcular stata gelmişler ve skorboarda bakmislar Real Madrid 1:0 önde. Demişler bi Laila yapalım gelelim bari. Maçın sonunda geri gelmişler. Bi bakmışlar skor 1:1. Gitmişler soyunma odasına Zidane'yi kutlamaya, ancak Zidane almış başını iki elinin arasına ağlıyor.- Niye ağlıyorsun, sen bütün takıma karşı tek başına oynadın ve maç berabere bitti. Bu mükemmel bi şey.Zidane cevap vermiş; - Eğer maçın 60. dakikasında kırmızı kart görmeseydim, farka gidecektim. Ben ona üzülüyorum.
https://sibelibo.yetkin-forum.com
TuBiŞ
mod
mod
TuBiŞ

Zidane Fener Empty
MesajKonu: Geri: Zidane Fener   Zidane Fener Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 2:32 pm

tşk

Zidane Fener
1 sayfadaki 1 sayfası