Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Liseliye mEKTup...Biraz UZun Okumadan Yorum Yapma...xd

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Liseliye mEKTup...Biraz UZun Okumadan Yorum Yapma...xd Empty
MesajKonu: Liseliye mEKTup...Biraz UZun Okumadan Yorum Yapma...xd   Liseliye mEKTup...Biraz UZun Okumadan Yorum Yapma...xd Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 11:39 am

LİSELİYE MEKTUPP 1.MEKTUPP

sen aqLıma qeLdin birden biree..bırakıp qittiqimdn beri ne yaptın sevqilim..
hala lanet yaqdırıyor musun? yoqsa özLemim mi sardı iÇini ??
beni koLay kolay unutamazsın LiseLim.. Sana artıq yürümeyeceq dediqim qünü kabusLar qörüp sıçrıyormuşsun.. qözLerindeqi yaŞları qizLemeq içinn saf saf "toz kaçtı" dediqini hatırLıyor musun? sınıfta sıraya ismimi kazıdınmı LiseLim ?? attıqın her adımda her konuştuqundaa yüzün kıpkırmızı olup qözlerin dalıyor mu? beni sorarsan ben her zamanqi qibiyim..senden sonra bir sürü kızla çıqdım hepside çoq qüseldi zevkliyim bilirsin LiseLim..sahii senin iLq aşkın bendm qaLibaa. ne kadar tecrübesizdin çabucaq baqLndmışdın bana..hala baqLısındır eminimm bu düqümü sen çözemessinn..mektubu alınca umutlanmassın umarım..benim defterimde qeriye dönüş yoqdur bilrsinn.. sennle çoq qüsel qünlr qeçirdiq hala hoşuma qidiyorsun tatlı kızdın LiseLim.. bndn umudu kes oLurmuu ?? dönerim die sakın bekleme çıq qes dolaş liselim.. Haaa!! derslerine ii çalış beni düşünmee bu arada mutLuLuqLr diLerim.. eLvedaa sevqiLim !!

2.MEKTUPP

merhaba sevqiLimm..mektubu alınca şaşırmadın umarım..dü arkadaşLrLa qörüştq önceqi meqtup seni yıqmş dediler..sanırım yanlış anLdın üzülmeni saqLmaq deildi amacım..sadece bnden köy kasaba oLmazz.. yoqsa seni seviorum bilirsn LiseLim..bana seni anlattılar beni çoq sevdiqini!! derdindn siqara içiyormuşsun öyLemi? hemde çoq içiyormuşsun.qeceleri qıcıq tutuyormuş boqazını..kendine acı liselim..resmim elinden düşmüyormuşş sevqilim..herkese beni anLatıyormuşsun..aklını başına topla sevqilim..öl desem oleceqini bana taptıqın doqrumu? şimdie kdr hiç sevilmedim ben..ve hiç kimse düşünmedi bölesine..korkuyorum korkuyorm sana aşıq olmaktn..sadıq sevqin içimdeqi külleri deşdii..kıwılcımlar karlara dönüşdü..artıq sevqin karşılıqsız deil seviorum seni LiseLim !!

3.MEKTUP

Hayır liselim hayır..bunu nasıl yaparsın nasıl bir kalemde silip atacaqsın..içime en büyüq acıyı döktün liselim..bni sevmqtn yorqun düştüqün sesim yerine yqmuru dinlediqin doqrumu? dost qerçqtnde hatırlamıyormu beni..bana qeri dön liselim..hatalı olduqmu biliorum hala sevdiqinide biliorum.. qururunu at bi tarafa baq bn yendim o düşmanı qeri döndüm sana..peqi ya sevqilim zarfta esqi bi resim bulacaqsın esqi qünlere ait..hayır yırtma onu. sıradan adımı silme ne olur. ve beni kalbinde biraz tut. düşün çoq düşün.. sen böyle deildin. beni qeri al sevqilim..şunu bil.bu son seslenişim sana .. son yaLwarışım.. LiseLim qeri aL beni !!!

LİSELİ KIZ

ßen senin bildiqin liseli kızlardan deilim artık.saçları dalqaLı elinde kitapları. kahkahalar atan koridorlarda koşan liseli kız deilim artık. öylesine sevdimqi seni öylesine qirdinqi kalbime anLayamassın..bilmezsin seni her qördüqümde içimdeqi tarifsiz hissii..duyamassınn qözLerine baqtıqımda bir ümitt die sesLenişimi..çocuq diyormuşsun bana qülüyor umursamıyormuşsun beni.öle ya nerden bileceqsinn.. teneffüs zilini nasıl beqLediqimi..nerden bileceqsin derdi dinleMediqimi..daqiqaLarı saydıqımı zil çalınca fırladıqımı.. yoqq sevqilim yoq yoruldum artıq bn artıq koşmyorum koridorlarda..qülmüorum kahkahalarla .. teqhhh sen büyümüşsün diesin diee..
LİSELİ KIZDAN SEVGİLERLE !!!!

SON MEKTUPP

Son mektubu okudum
idam fermanı sandımm
yazdıqın her satırdaa
hıçkırıqLa aqLadım

unut beni diyorsunn
unutmaq koLaymı sanıyoRsn ??
şu dünya kuruLaLı
sevipte unutan waRmııı ???
https://sibelibo.yetkin-forum.com

Liseliye mEKTup...Biraz UZun Okumadan Yorum Yapma...xd