Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk sevgi şiirleri

YazarMesaj
_melo$_
2
2
_melo$_

Aşk sevgi şiirleri Empty
MesajKonu: Aşk sevgi şiirleri   Aşk sevgi şiirleri Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:38 am

Aşk sevgi şiirleri Gelhadiew3

Sen, belki de bu mektubu aslinda sana yazdigimi hic bilmeden okuyacaksin.
Ben, senin bunu okurken parmaginla yanagina dokundugunu, gözlerini hafifce kistigi, saclarini kulaginin ardina attigini görmeyecegim.
Elimin uzanamadigi yerlere kelimelerimle sokulmaya calismamin, kirilgan harflerden kurulmus görünmez bir köprüden sana dogru yürürken düsmekten böylesine korkmamin, sana tek bir bakisla anlatabilecegime inandigim ve bir cogunun belki bir ismi bile olmayan bircok duygunun her birine isimler bulmaya ugraşmamin beni nasil yaralayip yordugunu bilmeyeceksin.
İlerde bir gün bana cok karmasik ve anlasilmaz gözükecek olsalar da su anda bana ,kendime saplamak icin elimde tuttugum celik bir bicak gibi sade ve icmeye hazirlandigim zehirli bir su gibi berrak gözüken duygularimin, keskin ve yakici tadini onlarin üstünü örten sözcüklerin altindan cikarip cikarmamakta duydugum kararsızligi da herhalde sana hic anlatamayacagim.
Halbuki bütün korkunclugu sadeliginde gizli olan duygularim o kadar acik ki.
Yalnizim.
Kendimi yalniz hissediyorum ki, bu yalnizliktanda kötü.
Benim yalnizligimi ve kendimi yalniz hissetmemin yalnizliktan da kötü
oldugunu anlayacak senden baska kimse yok.
Ve sen de yoksun.
Belkide hic olmayacaksin.

Sözcüklerden olusturmaya calistigim bir köprüden sana ulasmaya calisacagim.
Ve biliyor musun, sen bütün bunları okurken, ben yazdiklimi sakaci gülüslerimle reddecegim.
Beni bir gün görürsen, gördügünün bu satirlari sana yazan adam olduguma inanmayacaksin.
Duydugum aski, özlemi ve bunlari duymaktan duydugum korkuyu güvenli bir durusun ardina saklanacagim.Yüzümde satirlarımdan bir iz aradigimda, onlar orda ormayacak.Sana nasil yalvardigimi hic isitmeyeceksin, siradan bir 'Nasilsin' sözcügü saklayacak o yalvarisi.
Ama bütün bunlar, bu sahte kibir, bu sakaci gülüs, bu siradan 'Nasilsin' sözü, bu güvenli durus, icimdeki sesi dindirmeyecek.

Bütün bunlara hic aldirmadan bana sarilmani bekleyecegim, bazen benden babandan korktugun gibi korktugunu, bazen beni cocugunu oksar gibi oksadigini görmek isteyecegim.
Aralarinda dolastigim kalabaliklar icinde benim yanlizligimi gören ve kendimi yanliz hissetmemin yanlizliklardanda kötü oldugunu sezen bir tek sen varsin.
O kadar sade ki duygularim.
Kirilgan bir köprüden sana dogru yürüyorum.
Sana ulasamazsam, sesim ve kelimelerim sana degmezse ve sen bana bir daha dokunamazsan, iste o zaman, korkarim sonsuz ve sensiz bir bosluga yapayalniz düsecegim.

Beni tut, herseye rağmen tut
_melo$_
2
2
_melo$_

Aşk sevgi şiirleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sevgi şiirleri   Aşk sevgi şiirleri Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:38 am

Bir gün,elbet bende son bulacak,bir hikaye,
Arasına serpiştirilen küçük öykülerde yaşanan yalnızlıklar.
Mahrem sayılan düşünceler,dile gelirken,
Sessizliği kıran anlamlar hayat bulacak yarınlarda.
Karanlığa dönüşürken,ayrılıklar darboğazında,kelimeler,
Ben,saflığa adanan,niyetleri ayıklayacağım bir,bir,sayfalardan.
Bu,sayfalar hayat bulacak,biliyorum,kirletilmiş yüreklerde,
Tertemiz yazılacak,yeniden,yaşanacak yarınlar.
Suçumuzu kabul ederken,bir cellat edası olacak,
Nidalara ayrılmış,karanlık dehlizlerde.
Özgürlüğün teslimiyeti,kanayan yaralardan ibaret,
Ruhumun,kırılmış acıları için olacak bu.
Bir geçmişin,bir de geleceğin,rüyalarına bulaşmış çirkinlikler,
Sebebiyet verirse aydınlığa,bil ki günahın olacak bu senin.
Ölmeye hazırken günahlarında,
Düşüncelerin olacak,inan,celladın.
Hiç açılmayan kapılardan,gir içeri,
Kilitleri saklı olan odalarda bul kendini,
Kilitlenmiş anılarda saklanmış tüm masumiyetinin arkasından,
Gözyaşlarının güzelliğini esirgeme,kanayan yaralara.
_melo$_
2
2
_melo$_

Aşk sevgi şiirleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sevgi şiirleri   Aşk sevgi şiirleri Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:38 am

Her an aklımdasın. Karşımdaymışsın gibi dokunabiliyorum sana.
Yaşanabilecek en büyük mutluluksun. Senle başlayan ,seninle devam eden, sensizken son bulan bir hayat yaşadığım. Tüm hayat seninle var oluyor.Sevdalıların mesken tutuğu gece sen, umutlarla yüklü dilekler dilenen yıldızlar sen. Varlığın bana bir armağan, günden güne büyüyen bir hayranlık sana duyduğum.

Gülümsemen bir güneş, gözlerinde uçsuz bucaksız bir deniz var. Tarifi olmayan, kelimelerin yetersiz kaldığı , yeryüzünde benzetilemessin bir varlığa.Hiç bitmeyen bir serüven.
Bir sonbaharsın.Sonu olamicak bir bahar. Tenin tenimle ,yüreğim yüreğinle. Kurumuş bir sonbahar yaprağı ağacımızın gövdesinden düşerken rüzgarın ordan, oraya sürükleyip sahip çıktığı bir sevda bizimkisi. Senin gözlerinle görebiliyor, senin ellerinle dokunuyorum, senin rüyalarını paylaşıyor, senin hayallerini kurabiliyorum.Zaman geçmiyor seninle her an bir öncekinden daha da özgür, daha da mutlu, daha da güzel.Anlatılmıyor yaşanıyor.

Senden öncesi sana ulaşmak için koşulan bir yol, yaşanan herşey sana ulaşabilmek için geçilen bir engel.Geçmişe bakmıyorum aklıma bile gelmiyor seninle başladığım anlar var sadece, bizim için seninle olan ve seninle olucak kocaman bir gelecek var.

Sensizlikte evim bir mezar, yaşanan lar üstüme örtülen toprak oluyor. Kimse bizi bizden eden zaman, mesafeler kan kusuyorum, nefret yağdırıyorum.. Ben benden korkar oluyorum o zamanlar beni ben bile tanımıyorum.
Yeşilimden akan bir yağmur ıslatıyor tenimi.Dur durak bilmeyen bir sevda bizimkisi.Adını Sevda ,Aşk ,Sevgi desinler fark etmez.Biz adını içimizde bitmeyen bir masal olarak söyleyelim. En delisinden , en derininden.

Öğreneceklerim var öğrendiklerimin yanında sana dair. Bildiklerin var bilmediklerin gibi bana dair. Bir de bilinen , öğrenen bir şey var bize dair.
Bu masal son bulmaz sevdamıza ait….
_melo$_
2
2
_melo$_

Aşk sevgi şiirleri Empty

Sensiz kalmayı kaldıramıyor yüreğim. Kısa ayrılıklar bile kederimi arttırıyor,hüzün dolu geceler yaşatıyor bana. Seninle birlikte olmanın tadını almışım bir kere,bundan vazgeçemiyorum. Alışkanlık değil bu. Her alışkanlık terk edilebilir bir gün.

Oysa sen benim yaşam kaynağımsın.İnsan hayatından vazgeçebilir mi?

Özlüyorum seni, zlemim büyüdükçe büyüyor içimde,durduramıyorum. Kavuşacağımız anı bekleyerek geçiyor zamanım.

Hiç birşey zevk vermiyor bana sen yokken.

Sıçra¤¤¤¤¤ uyanıyorum geceleri,yanıma bakıyorum,yoksun.

Tekrar gözlerimi kapatıyorum,dönüp duruyorum sabaha kadar.

Sensizken her güne yorgun uyanıyorum.Tadım yok işte anla.

Oysa yanımdayken sen,günün tüm yorgunluğunu unutuyorum.

Sohbetlerimizin keyfi ,dokunmalarının sihri, yaşanan tüm olumsuzlukları silip ***ürüyor.Huzurla dalıyorum uykuya.

Seninleyken,sadece bir kaç saatlik uyku bile, ertesi günü ayakata ve sapasağlam geçirmeme yetiyor.

Sevgilim olduğunu,varolduğunu bilmek yetiyor bana.

Döneceksin biliyorum da,dayanamıyorum ne yapayım.

Zamanı seninle,Sadece seninle geçirmek varken,aşkımızı büyütmek,tutkuyla yaşamak varken beklemek çok zor geliyor insana.

"Şimdi olsa" diyorum, "Çıksam işten,gitsem yanına, yemek yesek birlikte, o gülse,ben baksam,heyecanlı heyecanlıanlatsa yaşadıklarını...

Sonra güzelliğinden bahsetsem,şımartsam onu,boğazın kıyısında yürüsek birlikte,yamur üzerimize yağsa,üşüsek,sarılsak birbirimize,ısınsak tenimizin ateşiyle..."

Ama yoksun işte.

Bu gecede sensiz geçecek ve ben ne birseyler içeceğim, ne yediğim yemekten zevk alacağım.

Bu gece sevgilim,bir fırsatını bul ve üzerinde şehir ışıklarının dans ettiği denize bak.

Çünkü ben ne zaman sensiz kalsam,denize bırakıyorum yüreğimi,sana ulaşması için.

Çünkü seninleyken atıyor yüreğim.

Haydi sevgilim gel,al yüreğimi öyle gel....

Ne olur.....
_melo$_
2
2
_melo$_

Aşk sevgi şiirleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sevgi şiirleri   Aşk sevgi şiirleri Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:39 am

KENDİNE İYİ BAK

“Kendine iyi bak” bir veda değil,elveda cümlesidir çoğu zaman.O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde...

"Kendine iyi bak" çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım.
Olamayacağım.
İstesem de istemesem de.Sevdim bir zamanlar seni,hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmanı istiyorum.Olurda birgün dönersem seni iyi bulmak istiyorum.

"Kendine iyi bak" çünkü bundan sonra kendinden başkası olmayacak yanında sana bakacak.Ben olmayacağım.Kendine iyi bak ve beni düşünme.Çünkü bende seni düşünmeyeceğim artık.Arama sakın beni,yazma çünkü ben yazmayacağım.

Sil beni yüreğinden çünkü ben sileceğim.Fakat yaşanılan,paylaşılan güzel şeyler hatırına sana yürekten mutluluklar diliyorum.Ve ben birdaha dönmemek üzere gidiyorum.

"Kendine iyi bak.Aramızda geçen herşeye rağmen,benden sonra iyi olduğunu bilmneyi tercih ederim.Aslında bilmem çok önemli değil, iyi olduğunu varsayacağım ben.Seni birdaha asla görmemek üzere gidiyorum ben,seni kendinle başbaşa,yapayanlız bırakıyorum ben.Biliyorum kendini bırakacaksın benden sonra, oyüzden iyi bak diyorum.Aslına bakarsan çok da fazla umursamıyorum"

Kendine iyi bak derler ve giderler.Tutkuyla sevenler bazen birden fazla söylerler bunu.Çünkü onları ayırmak, eti tırnaktan ayırmak gibidir.Kolay kolay yapamaz onlar, süreç çok acı vericidir, yürek parçalayıcıdır.Her seferinde azalan umutlarla geri döner ve yine "Kendine İyi Bak" gözleriyle ayrılırlar.Taa ki umut da sevgi de tükeninceye kadar...
*Taki son elveda mezar sessizliğine bürününceye kadar*

Tutkunun ötesinde sevenler, bir kez "Kendine İyi Bak" derler ve giderler.Onlar eti tırnaktan ayırmak yerine ölümü yeğlerler.Onlar bu acıyı bir kezden fazla kaldıramayacaklarını bilirler.
Kendine iyi bak derler ve giderler.Bu sözlerin içinde ihanet yok.Hiçbir zaman olamaz derler ve giderler.En büyük ihanet değilmidir aslında seni seveni,ihtiyacı olanı yüz üstü bırakıp gitmek.

Kendine iyi bak, derler ve giderler.Seni suskunluğa mahkum edip giderler.Seni parçalara ayırıp,en büyük parçayı yanlarına alıp giderler.Seni senden alıp giderler.Daha kötüsü suçlayamazsın onları tüm bunlar için.Kendine iyi bak deyip gidenin geçerli bir nedeni vardır elbet.Suçlatmaz kendini.Savaşmadıkları için kızarsın ama suçlayamazsın.Savaşmışlarsa,yenildikleri için kızarsın ama suçlayamazsın.
*Yenildiğin için kızarsın ama suçlayamazsın*

Ayrılığın kaçınılmazlığına inandırır seni,kendine iyi bak derler ve giderler.Elinden umutlarını,düşlerini,sevgilerini alıp giderler.Bir tek anıları bırakırlar geride, bir de hatırladıkça gözyaşlarına boğulasın diye unutulmayan nağmeler.Arkalarına bakmadan çekip giderler eğer yanlız kalmışsan, çünkü insafsızlıklarını görmek istemezler.Herşey o saniye orada bitsin, kapansın bu sayfa isterler.
"Bitti" diyemedikleri için, kendine iyi bak derler.
"Kırıldım ve affedemiyorum" diyemedikleri için,kendine iyi bak derler.
"Seni istemiyorum artık, hayatımdan çıkaracağım ama bilki hiç unutöayacağım" diyemedikleri için kendine iyi bak derler.
"Biliyorum çok kanayacaksın ama daha iyisini yapamıyorum" diyemedikleri için kendine iyi bak derler.

Vicdanlarını rahatlatmak için kendine iyi bak derler, çünkü o kan uzun süre akcaktır ve o yara asla kapanmayacaktır, bilirler.
Kendine iyi bak bir noktadır çoğu zaman.Kendine iyi bak deme bana.Sadece kötülükler noktalansın isterim ben.Oysa sen iyisin...
*Sen gözümdeki ışık, dudağımdaki tebessüm,sen içimdeki sevinçsin.Sen hayatıma renk katan, sen yüreğimdeki çarpıntı, sen hayatımdaki neşesin.Sen yolumu aydınlatan, sen dert ortağım, sen gönül yoldaşım, sen bir tanesin.
Kendine iyi bak deme bana.Nokta koyma.Keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeyler, keşke affedebilsen beni, keşke bende affedebilsem...Keşke döndürebilsek zamanı geriye.Keşke bugünkü aklımızla yaşasak herşeyi baştan.

Nafile...Ama yine de gitmesen olmazmı? Bitmesek olmazmı? Sen eksikken, ben nasıl tam olurum? Senden kalan boşlıuğu kimlerle doldururum? Savaşsak aramıza giren şeytanla olmazmı? Hani büyük aşklar her türlü engeli aşardı, hani gerçek dostluklar her sınavı geçerdi, hani sevgi eninde sonunda kazanırdı? Hani hayatta hiç kirlenmeyecek değerler vardı? Hani en büyük zaferler en kanlı savaşların ardından kazanılırdı? Bunların hepsi yalan mı?...Sahiden...., gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı? Peki o zaman...Senin istediğin gibi olsun...Öyleyse....Sen de "Kendine İyi Bak."
_melo$_
2
2
_melo$_

Aşk sevgi şiirleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sevgi şiirleri   Aşk sevgi şiirleri Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:39 am

NE OLURSA OLSUN GÜZEL VE ÖZEL İNSANA;

Neydi Sendeki Sır Neydi Anlam Hala Anlamış Değilim…
Güzeldin,Özeldin Ama Bir Türlü Benim Olamadın…
Hep Birileri Hep Başkaları Vardı Sende…
Anlamadın Beni Anlayamadın…
Kızdım Olmadı Güldüm Olmadı Ağladım Olmadı Öldüm Olmadı…
Hep Bir Sır Vardı Hep Bir Yalan
Güvenemedim Bir Türlü
Anlamadın Ki Sebebini
Hiç Düşünmedin Kavgalarımız Tek Sebebinin Senin Eskilerinin Olduğunu
Hep Kıskanç Hep Sert Hep Hırçın Olarak Kabul Ettin Beni
Ama Hiç Düşündün Mü Hiçbir Kavgamızın Neden Sebebi Ben Yada Benim Çevremden Birinin Yüzünden Olmadığını
Hep Sen Ve Arkadaşların Yada Sevgililerin
Neyse Dedik Son Cümleleri Bittik İşte
Ne Hayaller Ne Umutlar Vardı…
Sen Benim Korkusuzca Bağıra Bağıra Seni Seviyorum Dediğim Tek İnsan Oldun!
Nerde Tanıştığımızın Nerde Sevdiğimizi Birbirimizin Hiç Önemsemedim
Ben Seni olduğun Gibi Sevdim
Ne Dış Görünüşün Ne Konuşman Ne De Başka Bişeyi Hiç Önemsemedim
Çünkü Ben Senin Kalbini Sevmiştim
Ama Ne Yazıkki Kalbin O Kadar Büyükmüş ki Bir Tek Bana Veremedin Onu
Yapma Dedim Yaptın Ama Ben Senin Yapma Dediğin Hiç Bişeyi Yapmadım
Hep Senindim Senden Başka Kimseyle Olmadım
Bu Çok Mu Zordu Da Sen Başaramadın Bunu
Hep Neden Hayatında Başkaları Daha Önemli Oldu
Bu Kadar Çok Seviyorsan Beni Neden Bir Bana Veremedin Kalbini
Yazık Oldu Bize Biz Çok Güzeldik
Neyse Düşünme Beni Kirletme Eski Güzel Günleri
İçme Sigara Fazla Zarar Verme Kendine
İstemem Artık Senden Tek Bir Söz
Son Yaptığın Bardağı Taşırdı Çünkü
Yok Ya Sen Nasıl Böyle Değiştin Anlamıyorum
Nasıl Sana Sadece Senin Bildiğin Ve Kimseye Söylememen Gereken Şeyleri Başkasına Söyleyebildin
İşte O An Varya Öldüm Ben
O Zaman Sen Neyse Ya Boş ver…
Gerek Yok
Biz Bittik Bu Yasılanların Anlamı Yok Artık
Seninde Dediğin Gibi Yolun Açık Olsun…
İyi Bak Kendine Mutlu Ol
Unut Beni Geçmişi Hayallerimizi
Çünkü Onlar Benimdi Sadece
Ve Onları Sadece Hak Eden Bendim
Bide Ne Acıttı Kalbimi Biliyor musun İki Gün Sonra Başkalarına Aşkım Diyebilmen
Yani Sende Yazmıssın Bir Göz Kırpışıma Herkes Aldanıyor Diye
İşte Hep Sorun Buydu Sen Hep Başkalarına Göz Kırptın
O Gözler Bir Beni Görmedi…
Seninde Yolun Açık Olsun…
ELVEDA…
_melo$_
2
2
_melo$_

Aşk sevgi şiirleri Empty

Ne Olur Gel

Sana karşı bütün hislerim çok güçlü... neden bu denli guven duyuyorum sana bilinmez..ama mutluyum ..inanmak ve teslim olmak..sevgimi sende hissetmek..tam bir güven olduğu için ayrılıklar bile sanki mutlak ihtiyaçmış gibi his veriyor insana..zira, sevgilinin en küçük parçası, en küçük nefreti dahi seven için büyük ihtiyaçtır..

Sevginin yakın ve uzak her halinde, kendini teslim etme ya da teslim olma arzusu yatar..bu aşikardır..kadın ve erkek ilişkilerinde, bu teslimiyet yanlış manada, mal, servet sahibi olmak gibi algılansa da; duygularını biraz dinleyen bir insanın; gördüğü herşeyin -kadında dahil- bunların varlık olarak güçlü kalmasından öte, iç dünyasının zenginliğine katkı yapması içindir..

Bu şuna benzerki; cebinde bir altını vardır ama çarşıdan satın aldığı çok az ama verilen hediyeler daha çoktur..zira, verilen hediye 1 altının karşılığı olmasa da, 1 altının satın alabileceği birşey değildir ..

Şimdi, seni düşünmeden yapamıyorum ..seni görmeyi, konuşmayı, koklamayı çok istiyorum..ama biliniyor ki, sohbahar da aşk; bahar mevsimine benzese de onun yeşilliği yoktur..geriye dönük pişmanlıklar, ilerisi için ümit yerine öfke yeşertir..oysaki sana ümit var olmak düşüyor..seni kızdıran öfkelendiren de bu zaten..ne gelecekte ne geçmişte aradığını bulamamak..

Ben sana aşık oldum kısacası..ama bu aşk nasıldır..bilmiyorum..unutmak çok zor, zaten unutmak istesen aksine daha çok kendisini ele verir..kopmak çok zor..unutmak daha acı..hatta kopmayı kabul etmek bile başlı başına acı..

Seni çok özledim..sesin içimde yankı yapıyor.dudaklarındaki tebessümü kıskanıyorum..içimdeki ıslak isteksin sen..kuru dudaklarımin tek şarkısısın..

Ah geleceğini bilsem, hiç gozumu kırpmadan seni beklerdim son nefesime dek....ne olur gel..
_melo$_
2
2
_melo$_

Aşk sevgi şiirleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sevgi şiirleri   Aşk sevgi şiirleri Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:40 am

arkadaşlar flood için özür dilerim fakat bunlar devamı Very Happy

Aşk sevgi şiirleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sevgi sözleri