Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz?

3 posters
YazarMesaj
_melo$_
2
2
_melo$_

erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz? Empty
MesajKonu: erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz?   erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:47 am

cvp
ben söylüyorum hyr hiç istemiyon ama tam 4 kişi vermiş bana hatta belki daha çok am hiçbirini istemedim tek birisini Very Happy
hiç ama hiç
TuBiŞ
mod
mod
TuBiŞ

MesajKonu: Geri: erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz?   erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz? Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 2:18 pm

vallah çıkma teklifi ettiklerinde kendimi özel gibi hissederim ne yalan söliyim ama benim yaşımdaki benden daha güzel kız arkadaşlarımın yanlarında bana daha çok çıkma teklifi geliyor Very Happy:D:D:D:D
_melo$_
2
2
_melo$_

MesajKonu: Geri: erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz?   erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 2:13 pm

ben bisürü kişiyi hocaya şikayet ettim sonra sevgilimle aram bozuluyor ya ve okulda ikimizde popüler öğrencileriz herkes bizi tanıyor sevgilimide sevenler çok ondan dolayı ne ben istiyorum ne o
ece
Yeni Üye
Yeni Üye
ece

MesajKonu: Geri: erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz?   erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz? Icon_minitimePtsi Mayıs 11, 2009 8:48 pm

ben direk dalıyorum cok sınır oluyom erkeklere

erkekleer size tklif vrdiğind sevinir misiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası