Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çok Önemli...!

YazarMesaj
TuBiŞ
mod
mod
TuBiŞ

Çok Önemli...! Empty
MesajKonu: Çok Önemli...!   Çok Önemli...! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 3:20 pm

ArkadaşLar Sinem Öztürk(Gamze) yeni sezonda dizide oynamıyacağını açıkLadı...

hemen arkasındanda Fırat Çöloğlundan bir açıkLama geLdi o açıkLamayı virgülüne dokunmadan size aktarıyoRum

Fırat Cologlu ;

Biliyorum Beni Rolümle Felan Çok Seviyorsunuz.Ben Düşünüyordum Bir Süredir.Bilmiyorum Ama Set Cok Güzel Gidiyor .. Bıraksam Bile Sezon Sonundan Önce Bırakmam. Ayrılıcağıma Dair Kesin Birşey Yok Ama.. Onuda En Sonda Yazıcam . Sizin Beni Sevdiğiniz Gibi Bende Sizleri Çok Seviyorum. Ama Size Söz Vermeme Rağmen Yapamadığım İşler Oluyor.. Yanlış Anlamayın. Ben Sözünde Durmayan Birisi Değilim.. Ama Aniden İşim Çıkıp Setlere Gidince.. Şaşkınlık Yaratıyor.. Üzgünüm Ama Bazen Aklımdan Çıkıyor.. Kamera Karsısına Cıkarken Normal Hayatımmış Gibi Yapıyorum.. Ve Bir Süredir Çok İyi Giden "Arka Sıradakiler" Adlı Dizimizden Çıkarmıyım Çıkmazmıyım Dediğim Gibi Düşünme Aşamasındayım.. Ama Heralde.. Ayrılıcam Çünkü Çok Yoruluyorum.. Arka Sıradakilerin Çekimleri Bitince Sinema Filmi Çekmeye Gidiyoruz Felan Felan...

Çok Önemli...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Önemli**<->Konu Başlıklarına dikkat
» Önemli**<->Konu Başlıklarına dikkat