Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GERÇEK AŞK HİKAYESİ

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

GERÇEK AŞK HİKAYESİ Empty
MesajKonu: GERÇEK AŞK HİKAYESİ   GERÇEK AŞK HİKAYESİ Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 9:45 am

merhaba arkadaşlar, bende sizlere en büyük aşkımı ve acısını anlatmak istiyorum.
18 yaşındaydım liseyi yeni bitirmiştim. babam istanbulda çalışıyordu benimde kazandığım üniv. istanbuldaydı o yüzden istanbula taşındık. yeni bi ortam yeni bi çevre ve hiç kimseyi tanımıyordum. çok sıkılıyordum. bi gün bi akrabamıza gittim sohbet ediyorduk ve internete girmek istedim.
chat sayfalarına girdim ve biriyle tanıştım. o an bilmiyordum ki onun hayatımın bi parçası olacağını. konuşuk uzun uzun. ertesi gün tekrar girdim yine konuştuk uzun zaman böyle devam etti. daha sonra telefonla görüşmeye başladık.o kadar etkilenmişimki ben bile farkında değildim. oysaki onun için en başta oyun gibiydim.iki ay konustuk ve beni görmek istediğini artık bu şekilde devam etmek istemediğini söyledi. amaben görüşmek için dışarı çıkamıyordum. o zaman bisin dedi.birşey söyleyemedim. bunu üzerınden 1ay geçti benim okulum acılmıstı.
bir gün beni aradı apansız. şaşkınlık içindeydim konuştuk. baya bi zaman geçtikten sonra görüşme kararı aldık. ilk görüşmemizde birbirimizi çok beğendik.ve çıkmaya başldık.herşey cok güzeldi 1 ay sonra ayrılmak ıstedıgını söyledı şok olmuştum ortada bi neden bile yoktu.yani ben öyle sanıyordum. uzun zaman aradım onu telefonlarıma cıkmadı mesajlarıma cevap vermedı. sonra bırgun bana hayaında baska bırı oldugunu ve cok mulu oldugunu söyledi. caresız bı sekılde kabullenmek zorunda kaldım. 3 ay 18 gun onsuz gectı. hala ıcımden sewgısını atamamıstım.sonra bır gun aradı benı ve görüşme kararı aldık tekrar. görüştük ve tekrar başladık.3ay sonra yıne ayrılmak ıstedı.caresız bı sekılde yıne kabul ettım. zorla tutamazdımkı yanımda. aylar gectı yıne görüştük o kadar sewıyordumkı gecmıste yaptıklarını unutmus yenıden baslamıstık. 8ay boyunca hıc ayrılmadık. cok sewdım her gun daha cok baglanıyordum.
bı gun aılesıyle tanıstırdı benı. cok mutlu olmuştum aailesiyle tanıştırması artık ciddi düşündüğünü gösteriyordu. bı muddet sonra benım aılem onu tanımak görmek istedi. ve getırıp tanıstırdım.hersey o kadar cabuk gelısıyordu kı korkuyordum. onu kaybetmekten. aılelerımız artık daha fazla uzatmamamızdan yanaydı. en azından bi nişan yapılmasını istediler okulum bitince de evlilik olacaktı. cok mutluydum uçuyordum resmen. bütün bu olaylar olurken o benden uzaklaşmaya başladı. ona ulaşamıyordum.telefonları kapaydı her defasında. ne yapacağımı şaşırmıştım. ve bu uzaklığın bu soğukluğun nedenini sormak istesemde karşımda buna cevap verecek kimse yoktu. kendi kendime kuruntulara başladım. kesin yine aldatıyor beni dedim ve ona son bi mesaj çekerek bu ilişki noktaladım.
şimdi aradan 2 sene geçti ve beni buldu bütün uğraşlarının sonunda. 2 sene sonra bana ''neden'' diye soruyor. bu soru geç kalınmış bi soruydu. ama onu hal ölesiye sewıyorum. 2 sene onsuzlugun verdiği acı katı katına arttı.şimdi bana diyorki ''gecmişe bi perde cekelım ve ewlen benimle''. ewet hala çok sewıyorum ölümüne sewıyorum ama artık ailem karşı çıkıyor. ailemi saymasam bile gururum ne olacak?? ayaklar altına defalarca serdim gururumu.

zaman ayırıp okuyanlara çok teşekkür ederim..

..ALINTIDIR..
https://sibelibo.yetkin-forum.com
TuBiŞ
mod
mod
TuBiŞ

GERÇEK AŞK HİKAYESİ Empty
MesajKonu: Geri: GERÇEK AŞK HİKAYESİ   GERÇEK AŞK HİKAYESİ Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 5:10 pm

tşk saol

GERÇEK AŞK HİKAYESİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Genc kizin aŞk hİkayesİ
» İmkansız aşkın hikayesi...
» Kaybedilen Gerçek Aşk!
» gerçek bişi
» gerçek bir intihar mektubu ( okuyan ağlıyo )