Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sibel İBo İlk ve Tek Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İmkansız aşkın hikayesi...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

İmkansız aşkın hikayesi... Empty
MesajKonu: İmkansız aşkın hikayesi...   İmkansız aşkın hikayesi... Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 9:49 am

Aslında hikayeme nerden baslayacagımı bilmiyorum dogrusu cünkü okadar karısıkki siz bile okudugunuzda anlayamayacaksınız...benim hikayem bir yaz aksamı basladı hayatımda kimse yoktu yeni bir ilişki bitmişti cok iyi hatırlıyorum bir pazar aksamıydı!sevgilimden ayrılmıstım ve cok üzgündüm dogrusu...onsuz yapamıyacagımı anladım ve onu aradım derken biz barıstık ve ilişkimiz cok güzel gidiyordu takiii iki sendir sevdigim insanın evli oldugunu ögrendigim güne kadar...iste asıl simdi baslıyor ondan birkez ayrılmıstım ve onsuz yapamıyacagımı anladım geri döndümya simdi neyapayım.kesinlikle ayrılmam gerekiyor hatta onu sonsuza kadar unutmamve hayatımdan cıkarmam gerekiyor.ama onu cok sevıyorum fakat yaptıgı hata affedılecek gibi birşey degildi.bana yalan söyledioysaki ben ona inanmıstımgüvenmistim.Hatta ve hatta evlilik hayalleri bile kurmaya başlamıştım.Beni en cok üzende ne biliyomusunuz nasıl benim gözlerimin içine bakarak yalan söyledi.iki senedir beraberdik nasıl anlamadım ben bunu!acıkcası sevgimi kalbime gömerek ona elveda dedim.onsuz yasamak cok acı verıyo...hayat onunla guzeldısimdi o ise bi baskasıyla...simdi ona söyleye bildigim tek sey varEN İMKANSIZSIN SENSİZLİK İMKANSIZ ASK İMKANSIZ SEVGİLİM!!!
https://sibelibo.yetkin-forum.com

İmkansız aşkın hikayesi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Buda Sana İmkansız Aşkım
» Buda Sana İmkansız Aşkım..
» GERÇEK AŞK HİKAYESİ
» Genc kizin aŞk hİkayesİ